Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Magdi60 Creative Commons License 2009-12-08 09:16:41 1223
És ha esik, bemész vizesen jelenteni?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-12-08 08:37:45 1222
Sziasztok! Micó vagyok. Képem az most nincsen de 1 szép nagy fekete kandúrt képzeljetek, 6 kiló vagyok. Súlyom Garfieldéval vetekszik:))

Új munkaköröm van. Családi időjárás előre jelző lettem. Amikor lehülés várható állandóan a gazdi ölében tanyázok melegre vágyva.
Bezzeg mint most, amikor picit enyhül rá se hederítek.

Persze e fontos tevékenységért nem jár extra kaja, mert már így is állítólag ducica vagyok:))
Szakszervezet!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!