Keresés

Részletes keresés

henn Creative Commons License 2009-12-08 14:45:03 312
Oké, legyen, ha el tudsz érte jönni ma este vagy holnap. (Költözünk ugyanis.) Cím a második kerület, pontosabban megírom, meg a telefonszámomat is, ha kapok tőled emailt a csimpilimpihovamesz@gmail.com-ra.
A hozzászólás:
alexa00 Creative Commons License 2009-12-06 16:27:32 311
Szia!

Nem alkudozni akarok, de nincs annyi pénzem, 30000 Ft-om lenne rá.
Előzmény:
henn Creative Commons License 2009-12-06 15:52:49 309
...na, szóval ötvenezer.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!