Keresés

Részletes keresés

alexa00 Creative Commons License 2009-12-06 16:27:32 311
Szia!

Nem alkudozni akarok, de nincs annyi pénzem, 30000 Ft-om lenne rá.
Báthory Ödönke Creative Commons License 2009-12-06 15:59:01 310
Szép. De sajnos recesszió van. Ráadásul már van kettő akváriumom, amiből az egyiket még be kéne építenem.
Sok sikert!

b
A hozzászólás:
henn Creative Commons License 2009-12-06 15:52:49 309
...na, szóval ötvenezer.
Előzmény:
henn Creative Commons License 2009-12-05 18:22:40 308
...és még mindig eladó. nyolcvanezer?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!