Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2009-12-07 13:49:54 49
Panelban a válaszfal 4cm ha jól tudom. Szerintem nem orvosság a falledobásra, ha két oldalról befúrsz. Már csak amiatt sem, mert nem tudsz pont ugyanabban a vonalban fúrni a másik oldalról.
A hozzászólás:
Nagyon Büdös Creative Commons License 2009-12-06 09:36:49 48
Köszönöm a válaszaitokat! Válaszfalnál ezek szerint érdemesebb mindkét oldalról 1-1 röviddel megfúrni és aztán át?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!