Keresés

Részletes keresés

nemfair Creative Commons License 2009-12-07 10:23:49 931
Szia, elsősorban nézegetni, hogy mit csinál :-) ha úgy alakul akkor szívesen fotóznám is persze. /Amúgy közben beleolvastam ebbe a fórumba és úgy tűnik, hogy többségben vannak itt az "állattartók", szóval lehet, hogy nem a legmegfelelőbb topikba írtam, na sebaj, ha esetleg tudnál segíteni e téren, nem kötelező nekem a nyilvánosság: nemfer@freemail.hu :-) / Üdvözlettel, Feri
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2009-12-05 00:03:15 930
Hello!

Mit szeretnél velük?
Előzmény:
nemfair Creative Commons License 2009-12-01 12:31:36 929
Sziasztok,
nem tudom, hogy tudtok-e segíteni, az érdekelne, hogy a fóti Somlyón él-e még pannon gyík, ill. hogy tavasszal mikortól érdemes kajtatni utána. Ha valaki esetleg tudna ebben felvilágosítást adni, azt nagyon megköszönöm! /Egyébiránt minden aktuális infó érdekel a fajról, ha valaki nagyon nem bírná visszatartani, hogy beszéljen róla :-)/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!