Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2009-12-05 00:03:15 930
Hello!

Mit szeretnél velük?
A hozzászólás:
nemfair Creative Commons License 2009-12-01 12:31:36 929
Sziasztok,
nem tudom, hogy tudtok-e segíteni, az érdekelne, hogy a fóti Somlyón él-e még pannon gyík, ill. hogy tavasszal mikortól érdemes kajtatni utána. Ha valaki esetleg tudna ebben felvilágosítást adni, azt nagyon megköszönöm! /Egyébiránt minden aktuális infó érdekel a fajról, ha valaki nagyon nem bírná visszatartani, hogy beszéljen róla :-)/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!