|
|
|
|
 |
karicsek
2009-12-29 05:26:39
|
4018
|
Szia. Nekem van, du felteszem valahova, ha jó.
Üdv Karicsek |
|
 |
nyau32
2009-12-01 12:21:52
|
4017
|
| Én sehol sem találom. :) |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2009-11-29 08:15:32
|
4016
|
A tubus nem gyári tartozék, külön lehet kapni, 2-3ezer Ft max. Gépkönyv: Az S7000 elődjének, az S602-nek fenn van a gépkönyve a neten, kezelés szempontjából gyakorlatilag ugyanaz a két gép. Kb. 12 MB a mérete.
|
|
Előzmény:
 |
nyau32
2009-11-26 12:56:24
|
4014
|
Köszönöm a gyors választ! Nem tudom van e ilyen adaptertubusom, mert még nincs nálam a gép, de pár napon belül érkezik. Ez gyári tartozéka? Benne van ez a dobozában, vagy ezt is külön kell megvennem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|