Keresés

Részletes keresés

futoz Creative Commons License 2009-11-26 19:02:37 174
bennem is.
A hozzászólás:
goldnarmz Creative Commons License 2009-11-26 14:01:21 171
Értem. Köszi a választ. Egyre erősödik bennem, hogy beruházok egy ilyen obira...
Előzmény:
r1 Creative Commons License 2009-11-26 13:06:55 170
Ha talalsz is valakit akinek van az biztosan dicserni fogja. Makro objektivbol rossz kepminosegut nehez talalni, tehat nagyot nem tevedhetsz es ha a kepstabra is szukseged van akkor amugy sincs mas valasztasod.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!