Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2009-11-26 17:35:54 172
Háromszor volt a kezemben, elég tetszetős darab. Fullfrémen az igazi...
r1 Creative Commons License 2009-11-26 13:06:55 170
Ha talalsz is valakit akinek van az biztosan dicserni fogja. Makro objektivbol rossz kepminosegut nehez talalni, tehat nagyot nem tevedhetsz es ha a kepstabra is szukseged van akkor amugy sincs mas valasztasod.
A hozzászólás:
goldnarmz Creative Commons License 2009-11-26 12:12:18 169
Sziasztok!

Érdekelne vélemény a Canon 100mm 2.8L objektívről. Nagyon szemezek vele, de sajna nem ismerek senkit, aki ilyennel rendelkezik. Kérem, akinek esetleg birtokában van, írjon róla 1-2 mondatot a képminőség jegyében. Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!