|
|
|
|
 |
nemethla
2009-11-26 17:35:54
|
172
|
| Háromszor volt a kezemben, elég tetszetős darab. Fullfrémen az igazi... |
|
 |
r1
2009-11-26 13:06:55
|
170
|
| Ha talalsz is valakit akinek van az biztosan dicserni fogja. Makro objektivbol rossz kepminosegut nehez talalni, tehat nagyot nem tevedhetsz es ha a kepstabra is szukseged van akkor amugy sincs mas valasztasod. |
|
A hozzászólás:
 |
goldnarmz
2009-11-26 12:12:18
|
169
|
Sziasztok!
Érdekelne vélemény a Canon 100mm 2.8L objektívről. Nagyon szemezek vele, de sajna nem ismerek senkit, aki ilyennel rendelkezik. Kérem, akinek esetleg birtokában van, írjon róla 1-2 mondatot a képminőség jegyében. Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|