Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-11-23 21:56:39 223
Hol van ebben reklám? Vagy csak én nem találom?
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2009-11-23 21:07:29 222
Ha nem torolteted magadtol az onreklamodat, en szolok a modiknak! Szemetelj mashol!
Előzmény:
éget Creative Commons License 2009-11-23 16:24:59 221
Nem értek egyet vele, de biztos sok múlik a pellet kazánon is és a pellet minőségén is én a kemény fa pelletet használom attól a cégtől szerzem be akiktől a kazánt is vásároltam. Én elégedett vagyok. A régi típusú gázkazán lett erre leváltva kb.45 % kevesebb a fűtés költségem. Ez magáért beszél. És elég jó áron vettem a pellet kazánt is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!