|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-11-23 21:56:39
|
223
|
| Hol van ebben reklám? Vagy csak én nem találom? |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2009-11-23 21:07:29
|
222
|
| Ha nem torolteted magadtol az onreklamodat, en szolok a modiknak! Szemetelj mashol! |
|
Előzmény:
 |
éget
2009-11-23 16:24:59
|
221
|
| Nem értek egyet vele, de biztos sok múlik a pellet kazánon is és a pellet minőségén is én a kemény fa pelletet használom attól a cégtől szerzem be akiktől a kazánt is vásároltam. Én elégedett vagyok. A régi típusú gázkazán lett erre leváltva kb.45 % kevesebb a fűtés költségem. Ez magáért beszél. És elég jó áron vettem a pellet kazánt is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|