|
|
|
|
 |
r1
2009-11-25 01:11:13
|
168
|
Csak a teszteket ismerem. Tamronbol pl. a 28-75/2.8 kepminosege (a kifogott peldanytol fuggoen) elvileg jobb. Pl. ezeken az oldalakon tudsz valogatni: http://www.photozone.de/canon-eos http://www.pixel-peeper.com/lenses/canon/ http://www.dpreview.com/lensreviews/ |
|
A hozzászólás:
 |
Gelak
2009-11-23 16:58:52
|
167
|
Sziasztok!
Mi a véleményetek a Sigma 24-70mm F2.8 DG MACRO obiról? Tudom, hogy nem egy Canon L-es, de ebben az árkategóriában megéri ezt választani? Esetleg tudtok jobb alternmatívát? Kb. erre a zoom-tartományra van szükségem, és fényerős obira, vagy olyan stabisra, ami hasonló paramétereket tesz lehetővé. 50D-n használnám. A Canon 24-70-et nem tudom megfizetni, a hasonló Tamronokról, Tokinákról nem tudok semmit. Mit javasolnátok?
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|