Keresés

Részletes keresés

r1 Creative Commons License 2009-11-25 01:11:13 168
Csak a teszteket ismerem. Tamronbol pl. a 28-75/2.8 kepminosege (a kifogott peldanytol fuggoen) elvileg jobb.
Pl. ezeken az oldalakon tudsz valogatni:
http://www.photozone.de/canon-eos
http://www.pixel-peeper.com/lenses/canon/
http://www.dpreview.com/lensreviews/
A hozzászólás:
Gelak Creative Commons License 2009-11-23 16:58:52 167
Sziasztok!

Mi a véleményetek a Sigma 24-70mm F2.8 DG MACRO obiról? Tudom, hogy nem egy Canon L-es, de ebben az árkategóriában megéri ezt választani?
Esetleg tudtok jobb alternmatívát? Kb. erre a zoom-tartományra van szükségem, és fényerős obira, vagy olyan stabisra, ami hasonló paramétereket tesz lehetővé. 50D-n használnám.
A Canon 24-70-et nem tudom megfizetni, a hasonló Tamronokról, Tokinákról nem tudok semmit.
Mit javasolnátok?

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!