Keresés

Részletes keresés

topoly Creative Commons License 2009-11-26 22:25:19 177
Valami gond van a bejegyzéssel...
A hozzászólás:
W35 Creative Commons License 2009-11-23 16:46:39 166
Sziasztok! A blogomon posztot nyitottam Canon Vs. Nikon Vs. Pentax néven.
Objektívekröl szóló tapasztalataokat is nagyon szivesen várok !!
http://wescozation.blog.hu/2009/11/23/elemi_dslr_kerdes_canon_vs_nikon_vs_pentax#more1546545

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!