|
|
|
|
 |
vegro
2009-11-23 14:41:58
|
19
|
Pedig aki miattuk örült a Sláger eltűnésének, az hiába örült. Csak lerohadt alattuk az autó és átülnek pikkpakk egy másikba, oszt kész.
Az egész rádiócserés országos gyászhisztéria egy röhej volt. Leváltottak pár stúdióst, meg jött pár új zene. Balázska és a haverkái már jövő héttől jönnek és a Borosbocskor duó sem hiszem, hogy hosszú hónapokig tartja távol magát a reggeli étermérgezéstől. Hángérien mórning reloaded...
Meg majd az új adókon is lassan előkerülnek az idegesítő reklámok, kialakul a zenei repertoár, ami 1-2 év után itt is uncsi lesz, aztán akkor tényleg csak egy logó meg egy szlogen a különbség. |
|
A hozzászólás:
 |
gobyhylda
2009-11-23 14:05:08
|
18
|
Nem voltam egy Sláger rádió kedvelő, mert más műfajt szeretek, de ez egy dolgog..
Amit a 2 főripacs csinált az hányás volt. Lali király a mint egy igazi 'sótnyalna a vén kecske' a gusztustalan és poéntalan viccnek nem nevezhjető gányolmányaival ultragáz volt. Talán ő lesz a legközelebbbi "Lali király feleséget keres..." c. műsor főszereplője, Benkő után szabadon. Még hasonlit is rá:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|