Keresés

Részletes keresés

jmmakk Creative Commons License 2009-11-22 18:13:05 165
450d vázon. Na ez az, fasza obi... hát ez egy jó magyarázat... :)))
De hogy fókuszban vagyunk, azt a gépváz mondja meg. Nekem gyengébb fényviszonyoknál az 55-250 IS 55mm-en vadászik rendesen, pedig ott f4 a fényerő.
A hozzászólás:
futoz Creative Commons License 2009-11-22 18:06:09 164
Elfelejtetted közölni, hogy milyen gépvázon érdekelne a dolog, ennek hiányába nagyon nehéz más választ adni. De ha FF akkor nem is vicc amit írtam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!