|
|
|
|
 |
futoz
2009-11-22 18:04:19
|
163
|
Mert 1,8 on kisebb a kontraszt, ráadásul a 70-200 4L egy überfasza obi. Valamint vannak olyan gépvázak amik nem szerették a nagy fényerős obikat. És ugye ha a középső fókuszt használod akkor pontosabb. |
|
 |
jmmakk
2009-11-22 17:46:03
|
162
|
| .... míg a 70-200mm f4-en fókuszál. |
|
A hozzászólás:
 |
jmmakk
2009-11-22 17:44:39
|
161
|
| Akkor mondjuk egy másik fórumban emlegetett 50 1.8 miért téveszt, míg mondjuk a 70-200 f4 L obiról ilyet soha nem hallottam? Pedig az egyik f1.8-on a másik f-en fókuszál. |
|
Előzmény:
 |
futoz
2009-11-22 17:38:53
|
160
|
| Az induló blendéhez |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|