Keresés

Részletes keresés

futoz Creative Commons License 2009-11-22 18:04:19 163
Mert 1,8 on kisebb a kontraszt, ráadásul a 70-200 4L egy überfasza obi.
Valamint vannak olyan gépvázak amik nem szerették a nagy fényerős obikat. És ugye ha a középső fókuszt használod akkor pontosabb.
jmmakk Creative Commons License 2009-11-22 17:46:03 162
.... míg a 70-200mm f4-en fókuszál.
A hozzászólás:
jmmakk Creative Commons License 2009-11-22 17:44:39 161
Akkor mondjuk egy másik fórumban emlegetett 50 1.8 miért téveszt, míg mondjuk a 70-200 f4 L obiról ilyet soha nem hallottam? Pedig az egyik f1.8-on a másik f-en fókuszál.
Előzmény:
futoz Creative Commons License 2009-11-22 17:38:53 160
Az induló blendéhez

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!