Keresés

Részletes keresés

jmmakk Creative Commons License 2009-11-22 17:44:39 161
Akkor mondjuk egy másik fórumban emlegetett 50 1.8 miért téveszt, míg mondjuk a 70-200 f4 L obiról ilyet soha nem hallottam? Pedig az egyik f1.8-on a másik f-en fókuszál.
A hozzászólás:
futoz Creative Commons License 2009-11-22 17:38:53 160
Az induló blendéhez
Előzmény:
jmmakk Creative Commons License 2009-11-22 17:17:17 159
Valaki el tudná magyarázni, hogy miért van az, hogy az egyik objektív rosszabb fényviszonyok között téveszti a fókuszt, a másik nem, holott a fókusz érzékelése a gépvázban van.
Mihez van ennek köze?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!