Keresés

Részletes keresés

futoz Creative Commons License 2009-11-22 17:38:53 160
Az induló blendéhez
A hozzászólás:
jmmakk Creative Commons License 2009-11-22 17:17:17 159
Valaki el tudná magyarázni, hogy miért van az, hogy az egyik objektív rosszabb fényviszonyok között téveszti a fókuszt, a másik nem, holott a fókusz érzékelése a gépvázban van.
Mihez van ennek köze?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!