|
|
|
|
 |
csacsi1976
2009-11-22 10:29:29
|
1849
|
Köszönöm Jeges hogy leírtad, mert így már legalább sejteni fogom ha butaságot mond a doki :( én mondjuk nem cicával hanem a kiskutyámmal jártam meg egy két "hozzáértő" állatorvost aki hiába mondtam hogy gond van, egészségesnek mondta a törött lábú kiskutyát :( amíg késő nem lett és a műtét is sokkal nehezebb és költségesebb nem lett valamint maradandó károsodás is maradt :( Arról már nem is beszélek hogy a kis thai cicám amikor hozzánk került és vittem dokihoz adott féreghajtót amit két hétig kétnaponta adjak neki mutatta az adagot...mint kiderült egy olyan adag kellett volna összesen :(
|
|
 |
CyberCat
2009-11-22 08:38:02
|
1848
|
| Bélgyulladásra macskanátha elleni védőoltás???? Ha valóban azt adott be, akkor annak az orvosnak el kell venni a működési engedélyét! A védőoltások csak egészséges állatnak (embernek) adhatók be, a védőoltás nem kezelés, hanem betegségmegelőzés. |
|
A hozzászólás:
 |
Jeges84
2009-11-21 22:31:38
|
1847
|
Szia! Nekem azt mondta a doktor ,hogy ezt a bél gyúl adást legtöbb esetben féreg okozza és a féreghajtók nem nyújtanak ilyen fertőzöttség esetén teljes védelmet.Az antibiotikum a gyulladásra és a másik injekció az féregtelenítő volt valami nagyon erős ami 12 napig bent marad a szervezetbe.Nézd nem vagyok ,se doki ,se nagy macska szakértő.Engem csak is a puszta jóindulat és az együttérzés késztetett az írásra.Sajnos megjártam a cicával a dokikat és lehet ,hogy nincs vége.Minden esetre dokihoz kell fordulni, ja persze nem árt jó dokihoz ,mert előtte akihez mentünk kétszer is bél gyúl adásra adott neki macska nátha elleni védő oltást mind a 2 esetben.Szerintem ez így elég ciki ,csak az a baj hogy a macsek és a pénztálcám bánta.Remélem tudtam valamit segíteni.Gyógyulást! |
|
Előzmény:
 |
csacsi1976
2009-11-21 13:01:22
|
1846
|
Köszi :( és jobbulást! De az antibiotikum bacira hat a féreghajtó meg féregre uhogy ezt nem igazán értem, de a doki csak tudja...vagy nem :( ezt bizonyos dokikkal való tapasztalatom után mondom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|