|
|
|
|
 |
telescoper
2009-11-21 15:55:55
|
2518
|
Gondoltam, hogy nem futballpályák a célpontok, ahol télen is zöld a fű :)) Tavasszal visszatérünk a dologra! Vagy a feleségem filodentronjának a levelét kenem be étolajjal addig :))
A pixeles rejtélyt passzolom. |
|
A hozzászólás:
 |
Vgyuri
2009-11-21 15:37:34
|
2514
|
Érdekel a dolog, tavasszal sort is kerithetünk rá, ha eljössz Hajdúszoboszlóra. A tél a felfüggesztő pplatform csinálásé, mert megpróblunk valami stabilizált felfüggesztést csinálni.
A napi probléma meg egy rejtély, hogy lehet, hogy gyakorlatilag azonos helyről (azonos magasságból) 5 mp különbséggel készült képen levő azonos tárgyak pixelmérete nem egyezik, nem nagy az eltérés, 3-4 pixel egy 1000 pixeles területen, de arra elég, hogy a panorámásító program elmosódott foltot csináljon a közös pixelekből. (Nem célunk a teljes többszáz képből álló állomány összevasalása, de ha kevés munkával tudnánk 2*2-es csoportokat csinálni, akkor pontosabb lehetne a geokódolás.) |
|
Előzmény:
 |
telescoper
2009-11-21 13:04:13
|
2512
|
| Én szeretem a jó bulikat! Ki tudjuk próbálni a dolgot, ha meghívtok egy repülésre. Nekem van egy Canon 300d-m, amiből kiszedve a gyári szűrő és egy t-réteges üveg van helyette berakva. Éedekel a dolog? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|