Keresés

Részletes keresés

Jeges84 Creative Commons License 2009-11-21 22:31:38 1847
Szia!
Nekem azt mondta a doktor ,hogy ezt a bél gyúl adást legtöbb esetben féreg okozza és a féreghajtók nem nyújtanak ilyen fertőzöttség esetén teljes védelmet.Az antibiotikum a gyulladásra és a másik injekció az féregtelenítő volt valami nagyon erős ami 12 napig bent marad a szervezetbe.Nézd nem vagyok ,se doki ,se nagy macska szakértő.Engem csak is a puszta jóindulat és az együttérzés késztetett az írásra.Sajnos megjártam a cicával a dokikat és lehet ,hogy nincs vége.Minden esetre dokihoz kell fordulni, ja persze nem árt jó dokihoz ,mert előtte akihez mentünk kétszer is bél gyúl adásra adott neki macska nátha elleni védő oltást mind a 2 esetben.Szerintem ez így elég ciki ,csak az a baj hogy a macsek és a pénztálcám bánta.Remélem tudtam valamit segíteni.Gyógyulást!
A hozzászólás:
csacsi1976 Creative Commons License 2009-11-21 13:01:22 1846
Köszi :( és jobbulást!
De az antibiotikum bacira hat a féreghajtó meg féregre uhogy ezt nem igazán értem, de a doki csak tudja...vagy nem :( ezt bizonyos dokikkal való tapasztalatom után mondom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!