|
|
|
|
 |
telescoper
2009-11-21 15:29:52
|
2513
|
| Ezek a gépek erre nem jók. Töm mindegy, hogy ki van-e szedve a gyári hotmirror vagy sem. A hőfényképezésre való cuccok nem a közeli infrára kell, hogy érzékenyek legyenek, hanem a távolira. A mostanában használt fényképezőgépekbe való cmosok olyan kb 1100 nanométerig érzékenyek. A hőfényképezést meg ennél kb két nagyságrenddel hosszabb hullámhosszokon dolgozó érzékkel végzik. |
|
A hozzászólás:
 |
sakac
2009-11-21 12:53:42
|
2511
|
Lehetséges hogy maga a kérdés is hülyeség. Ezek az átalakított gépek,vagy szűrővel felszereltekkel lehetséges un thermoképet készíteni? Gondolok itt arra hogy hol szökik a hő a lakásból.Próbálta valaki esetleg ? Vagy rossz irányban gondolkodok? Nekem csak fotora lenne szükségem nem komplett vizsgálatokra és egyéb költségeire..Tudjam merre tovább. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|