Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2009-11-21 15:29:52 2513
Ezek a gépek erre nem jók. Töm mindegy, hogy ki van-e szedve a gyári hotmirror vagy sem. A hőfényképezésre való cuccok nem a közeli infrára kell, hogy érzékenyek legyenek, hanem a távolira. A mostanában használt fényképezőgépekbe való cmosok olyan kb 1100 nanométerig érzékenyek. A hőfényképezést meg ennél kb két nagyságrenddel hosszabb hullámhosszokon dolgozó érzékkel végzik.
A hozzászólás:
sakac Creative Commons License 2009-11-21 12:53:42 2511
Lehetséges hogy maga a kérdés is hülyeség.
Ezek az átalakított gépek,vagy szűrővel felszereltekkel lehetséges un thermoképet készíteni? Gondolok itt arra hogy hol szökik a hő a lakásból.Próbálta valaki esetleg ?
Vagy rossz irányban gondolkodok?
Nekem csak fotora lenne szükségem nem komplett vizsgálatokra és egyéb költségeire..Tudjam merre tovább.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!