Keresés

Részletes keresés

Gergo77 Creative Commons License 2009-11-20 23:45:06 16

"Nem némult el. Megy az interneten."

 

Még... 1-2 nap max, és vége. Lelépett a tulaj, nem akart annyit fizetni, amit a pesti frekikért kértek volna.

 

Sajnálom, mert a kezdetektől Sláger hallgató voltam, leszámítva a Borosbocskor műsorát.

A hozzászólás:
EMJ Creative Commons License 2009-11-20 23:36:04 15
Nem némult el. Megy az interneten. Hallgathatod az EMJ-eszköztár segítségével. Keresd az Erőszakmentes játékoknál.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!