Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2009-11-18 01:54:26 89
Ja az lett. KEt 400ws-os a szokasos kiegeszitokkel. Softbox, ernyok, mehselyek. Eleg jol egyuttmukodnek az SB-600 es SB-800 as Nikonjaimmal.
Előzmény:
plusskutya Creative Commons License 2009-06-30 06:24:50 88
ja, bocsánat, nem reagáltam le... szóval vakut vett.... :) :) :)
igen, én is kb. ebben a cipőben voltam...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!