Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2009-11-16 20:30:59 7241
Hát, ez tényleg felháborító!
Kár, hogy az illatosútiak ezt hagyták!
Azt hiszem, a működésüket sok helyen fogom "reklámozni", mint negatívum!!!
Előzmény:
Prace Lee Creative Commons License 2009-11-16 15:52:15 7240
A következő akciójuk sem volt sokkal jobb :(
Megfésültek egy tucatnyi kutyát, külön rakták őket, és elvitették őket naptárfotózni, aztán vissza. Amíg fésülködtek, külön voltak (az eső miatt napokig is), addig nem mentek gazdához, pedig teltház volt/van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!