Keresés

Részletes keresés

Jeges84 Creative Commons License 2009-11-20 21:04:09 1845
Szia állatorvos antibiotikum kezelés,ha rendbe jön ,ha nem akkor bélsár mint és labor ez 10500ft+áfa.Ja nekem 7500-ból úsztam meg a kezelést.Remélem rendbe jön mert nem szeretnék bélsár mintát be vinni.Jó gyógyulást.Ja és a féregtelenítő nem nyújt teljes védelmet ezért kell az antibiotikum kúra.
A hozzászólás:
csacsi1976 Creative Commons License 2009-11-16 17:30:17 1844
UFF én is pont ezt akartam kérdezni ... ugyan ez a szitu csak avval bővitve nem tudom melyik makka az :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!