|
|
|
|
 |
Jeges84
2009-11-20 21:04:09
|
1845
|
| Szia állatorvos antibiotikum kezelés,ha rendbe jön ,ha nem akkor bélsár mint és labor ez 10500ft+áfa.Ja nekem 7500-ból úsztam meg a kezelést.Remélem rendbe jön mert nem szeretnék bélsár mintát be vinni.Jó gyógyulást.Ja és a féregtelenítő nem nyújt teljes védelmet ezért kell az antibiotikum kúra. |
|
A hozzászólás:
 |
csacsi1976
2009-11-16 17:30:17
|
1844
|
| UFF én is pont ezt akartam kérdezni ... ugyan ez a szitu csak avval bővitve nem tudom melyik makka az :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|