Keresés

Részletes keresés

Nyafkamacska Creative Commons License 2009-11-15 16:29:02 1843
Nem tudom, de aligha az egészség jele. Én legalább telefonon megkérdezném az állatorvost.
Kap csontot? Esetleg egy kisebb csontszilánk felsérthette?
Igazából nem tudom. De amilyen parázós vagyok, kakimintával az egyik, macskával a másik hónom alatt mennék a dokihoz.
A hozzászólás:
Jeges84 Creative Commons License 2009-11-15 15:57:11 1842
Sziasztok!
Tegnap este észre vettük a cicánkon hogy wc-zés után csöpögött belöle egy kis vér ,de a kaki nem volt véres.Kap szőroldó pasztát.Mi lehet a baja?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!