Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2009-11-14 21:50:04 146
Ahogy a kolléga írja: az élességállítás nyitott blendével történik. Ha f11-nél úgy tűnik, az élesség hátrébb kerül, az a mélységélesség megjelnése miatt van. Hogy miért "mászik" hátrébb, a témától is függ...
futoz Creative Commons License 2009-11-14 18:05:06 145
mivel nyitott rekesszel fókuszál ezért fúrcsálnám.
A hozzászólás:
Sargon Creative Commons License 2009-11-14 14:16:25 144
Találkoztatok már olyannal, hogy egy objektív rekeszértéktől függően backfókuszos? A 70-200-am F11-nél láthatóan hátrébb élesít, mint F4-nél. Lehetséges ez vagy csak én vagyok nagyon béna? Ha lehetséges, mennyire gyógyítható ez? Kamera kft. szerintetek milyen eséllyel és mennyiért orvosolná a problémát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!