|
|
|
|
 |
nemethla
2009-11-14 21:50:04
|
146
|
| Ahogy a kolléga írja: az élességállítás nyitott blendével történik. Ha f11-nél úgy tűnik, az élesség hátrébb kerül, az a mélységélesség megjelnése miatt van. Hogy miért "mászik" hátrébb, a témától is függ... |
|
 |
futoz
2009-11-14 18:05:06
|
145
|
| mivel nyitott rekesszel fókuszál ezért fúrcsálnám. |
|
A hozzászólás:
 |
Sargon
2009-11-14 14:16:25
|
144
|
| Találkoztatok már olyannal, hogy egy objektív rekeszértéktől függően backfókuszos? A 70-200-am F11-nél láthatóan hátrébb élesít, mint F4-nél. Lehetséges ez vagy csak én vagyok nagyon béna? Ha lehetséges, mennyire gyógyítható ez? Kamera kft. szerintetek milyen eséllyel és mennyiért orvosolná a problémát? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|