|
|
|
|
 |
futoz
2009-11-14 10:55:57
|
140
|
EOS=EOS Ha Canon, de ha sigma akkor már nem biztos. De készülj fel, hogy a filmesre tervezett régi objektívek nem mindig hozzák a kívánt minőséget.
|
|
A hozzászólás:
 |
qqqqwwww00
2009-11-14 10:36:02
|
139
|
Sziasztok!
Digitális EOS vázzal tudok használni analóg EOS-hoz használt objektíveket (esetleg adapterrel)?
Akitől vennék egy gépvázat állítja, hogy igen, de több helyről szeretnék infókat. A kipróbáláshoz meg nem akarok utazni száz km-eket potyára. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|