|
|
|
|
 |
tonyi8
2009-11-13 13:01:52
|
132
|
| Tudom, hogy "hülye" kérdés, de a 3 obi közül csak az egyik volt még a kezemben és megerősítést várok, hogy ezen obik esetében is igaz-e a fix mindig jobb a zoomnál állítás. |
|
A hozzászólás:
 |
Sj
2009-11-13 11:04:01
|
130
|
| Ezek elég hülye kérdés volt, természetesen egy jó minőségű fixnek (amiket sorolsz azok szerintem olyanok) jobb a képe egy zoomtól. Amikor én vettem a 4 L IS-t a 300 f4mel próbáltam össze (közelebb-távolabb mintával), no a fix eléggé lealázta a zoomot. Miután megvettem összehasonlítottam egy másik 4L IS zoommal, de az is hasonlót produkált, szóval nem az enyém a hibás. De hozzáteszem azóta is megelégedéssel használom. |
|
Előzmény:
 |
tonyi8
2009-11-13 09:53:38
|
126
|
| Van vkinek személyes tapasztalata 85 1.8, 200 2.8 L II és 70-200 f4 is képminőséggel kapcsolatban? Konkréten: jobb-e a 85 1.8 és 200 2.8 a 70-200 f4 85 és 200 gyutávján? Gondolkozom fixre cserén. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|