Keresés

Részletes keresés

tonyi8 Creative Commons License 2009-11-13 13:04:57 134
Én már döntöttem, holnap kapom kézbe a 200-at:)
futoz Creative Commons License 2009-11-13 12:07:46 131
vedd meg amit hirdetnek a canonadokban
A hozzászólás:
imiapek Creative Commons License 2009-11-13 10:36:55 129
Én is ezen gondolkozom, de a 85 helyett a 135/f2-n:)... Kiváncsi...
Előzmény:
tonyi8 Creative Commons License 2009-11-13 09:53:38 126
Van vkinek személyes tapasztalata 85 1.8, 200 2.8 L II és 70-200 f4 is képminőséggel kapcsolatban? Konkréten: jobb-e a 85 1.8 és 200 2.8 a 70-200 f4 85 és 200 gyutávján? Gondolkozom fixre cserén.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!