|
|
|
|
 |
tonyi8
2009-11-13 13:04:57
|
134
|
| Én már döntöttem, holnap kapom kézbe a 200-at:) |
|
 |
futoz
2009-11-13 12:07:46
|
131
|
| vedd meg amit hirdetnek a canonadokban |
|
A hozzászólás:
 |
imiapek
2009-11-13 10:36:55
|
129
|
| Én is ezen gondolkozom, de a 85 helyett a 135/f2-n:)... Kiváncsi... |
|
Előzmény:
 |
tonyi8
2009-11-13 09:53:38
|
126
|
| Van vkinek személyes tapasztalata 85 1.8, 200 2.8 L II és 70-200 f4 is képminőséggel kapcsolatban? Konkréten: jobb-e a 85 1.8 és 200 2.8 a 70-200 f4 85 és 200 gyutávján? Gondolkozom fixre cserén. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|