|
|
|
|
 |
ZolaTeso
2009-11-10 18:02:28
|
2504
|
Helo.
Ha rákeresel a neten, van pár jó ötlet. Leginkább az működött az embereknek, hogy nightshot módban, IR és valamilyen ND szűrővel fotóztak. Az ND azért kell, mert nightshot módban biztosan hosszú lesz a záridő és nem tudsz manuális beállításokkal fotózni.
képek
<a href="http://www.camerahacker.com/Forums/DisplayComments.php?file=Digital%20Camera/Sony/Sony_DSC-F828_IR_Hack" target="_blank">828 hack</a>
Zola |
|
A hozzászólás:
 |
_attis
2009-11-10 17:45:30
|
2503
|
Szervusztok! SONY DSC 828 mennyire jó infrázásra? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|