Keresés

Részletes keresés

ZolaTeso Creative Commons License 2009-11-10 18:02:28 2504
Helo.

Ha rákeresel a neten, van pár jó ötlet. Leginkább az működött az embereknek, hogy nightshot módban, IR és valamilyen ND szűrővel fotóztak. Az ND azért kell, mert nightshot módban biztosan hosszú lesz a záridő és nem tudsz manuális beállításokkal fotózni.

képek

<a href="http://www.camerahacker.com/Forums/DisplayComments.php?file=Digital%20Camera/Sony/Sony_DSC-F828_IR_Hack" target="_blank">828 hack</a>

Zola
A hozzászólás:
_attis Creative Commons License 2009-11-10 17:45:30 2503
Szervusztok!
SONY DSC 828 mennyire jó infrázásra?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!