Keresés

Részletes keresés

gizella30 Creative Commons License 2010-07-08 18:49:01 989
elég régen írtad,de hátha...
ha szimmetrikusan hullik a szőre,és nem vakarja,az nagy eséllyel lehet hormon problémaprobléma is.Ezt kivizsgálták már?
A hozzászólás:
Töti77 Creative Commons License 2009-11-10 15:59:37 973
Szia, köszi a választ.
Az az igazság, hogy én a dokinkkal nagyon meg vagyok elégedve, lelkiismeretes, és mindenről alaposan tájékoztat. Pont ezért választottam őt.
A baj Bambinál az, hogy alig vakarózik. Volt már allergiás kutyám, és ahhoz képest szinte semmit, ráadásul a kopaszodása szimetrikus, és ezek más betegségre utalnak. De mivel csináltunk már pár vizsgálatot negatív eredménnyel, ezért allergiára is megnézzük, sose lehet tudni... A klinikával meg még ma beszélek.
Megkérdeztem időközben más orvos véleményét is, ő is inkább hormonális problémára gyanakszik, szóval szegény kiskutyám nagyon meg lesz kínozva a sok vérvétellel :( De kell, mert egyre kopaszabb :(
Előzmény:
secperc Creative Commons License 2009-11-09 20:37:42 969

Szia!

 

Ugyanaz tudom mondani neked is, mint Tücsinek!!!

 

Csak semmi házi kisérletezés, allergia esetén, és lássa több orvos is a kutyát!!!

Én nagyon megtanultam sajnos a leckét, tanuljatok az én hibámból.....

 

Namármost ha hullik a szőre, méghozzá szimmetrikusan és vakar, akkor biztosan allergia:-(((((((((

De biztosan és hogy mire azt csak az allergiateszt mutaja ki.

Berry allergiatesztje 91 fajta dologra telrjedt ki (minden benne van, amit leirtál) - ha van mailcimed, akkor add meg az itteni mailcimemre és szivesen átküldöm a speckóját. A HUF 50.000-be benne van, hogy a vizsgálandó vért leveszik és kiküldik az USA-ba, ott állapitják meg, hogy mire reagál a kutya. Nem biztos, hogy a táppal van baj, hiszen nálunk is az első doki esküdött a csirkére, azután a tesztből kiderült, hogy arra pont NEM allergiás!!!!

Szóval nem tudom hol laktok, az én tesztemhez a vért Vecsésen vették le az alábbi klinikán www.sahinklinika.hu , de tudok ajánlani másik kórházat is www.dunafoldvár.net itt is remekül ellátták a kutyumat és ők is készitenek allergiatesztet.

 

Mindenképpen a tesztet ajánlom, mindenféle házi vagy orvosi próbababázás helyett, nehogy úgy járj, mint én a kutyámmal......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!