|
|
|
|
 |
twuvn
2010-01-19 10:52:53
|
1857
|
Szia Bolboja. Most nézem a novemberi képedet a cicáról. Nekem ugyanilyen cicám volt, egy thai, és házi szerelemgyereke volt. A tiéd honnan van?Nagyon gyönyörű! Mióta sajnos az enyém elment, azóta keresek ilyen színű és mintájú cicát, nem sok sikerrel...:( |
|
A hozzászólás:
 |
Bolboja
2009-11-10 15:38:15
|
1841
|
Sziasztok:) Bár az idő rossz, de van akit nem igazán zavar, mint például Safraneket:) További szép napot mindenkinek!  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|