Keresés

Részletes keresés

twuvn Creative Commons License 2010-01-19 10:52:53 1857
Szia Bolboja. Most nézem a novemberi képedet a cicáról. Nekem ugyanilyen cicám volt, egy thai, és házi szerelemgyereke volt. A tiéd honnan van?Nagyon gyönyörű!
Mióta sajnos az enyém elment, azóta keresek ilyen színű és mintájú cicát, nem sok sikerrel...:(
A hozzászólás:
Bolboja Creative Commons License 2009-11-10 15:38:15 1841
Sziasztok:)
Bár az idő rossz, de van akit nem igazán zavar, mint például Safraneket:)
További szép napot mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!