Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dzzsoni Creative Commons License 2009-11-10 10:49:41 12
Én jobban örülnék, ha ilyen irányba is fejlesztenének. De a Adobe színtere se nagyon hódít. Most már tényleg megyek aludni.:)D
Előzmény:
képfaragó Creative Commons License 2009-11-10 09:59:42 11
A téma előbányászása nagyon is indokolt. A ,,rohamos digitális fejlődés" itt is nyomon követhető! Az viszont nyilvánvaló, hogy a monitorok ehhez még ma nincsenek, és hogy a fotópapírok és a nyomatok hol tartanak,az is nagyon kérdéses.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!