|
|
|
|
 |
T. Thick
2009-11-10 00:29:05
|
928
|
Ha szaporítani szeretnéd őket, akkor baj. De a tieid még úgysem ivarérettek.
Amúgy természetesebb a teleltetés, de kihagyható, ha az állat egész télen hajlandó magától enni. |
|
A hozzászólás:
 |
Szeplák
2009-11-09 23:02:48
|
927
|
Akkor heti egy apró razbóra lesz a menü. Ez a teleltetés nem baj hogyha kimarad? |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2009-11-09 22:19:27
|
926
|
A téli szünetet úgy érti, hogy ilyenkor semmilyen táplálékra nem volna szükségük, teleltetni kellene őket tavaszig (nyirkos tőzeg, fű, avar közé helyezve +4-6 fokos helyen).
Ha nem telelteted, akkor a nagyobbikat se koplaltasd, egyszerűen csak a normál mennyiségnél kevesebbet adj neki (mondjuk hetente egyszer egy darab apró halat). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|