Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2009-11-10 00:29:05 928
Ha szaporítani szeretnéd őket, akkor baj. De a tieid még úgysem ivarérettek.

Amúgy természetesebb a teleltetés, de kihagyható, ha az állat egész télen hajlandó magától enni.
A hozzászólás:
Szeplák Creative Commons License 2009-11-09 23:02:48 927
Akkor heti egy apró razbóra lesz a menü.
Ez a teleltetés nem baj hogyha kimarad?
Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2009-11-09 22:19:27 926
A téli szünetet úgy érti, hogy ilyenkor semmilyen táplálékra nem volna szükségük, teleltetni kellene őket tavaszig (nyirkos tőzeg, fű, avar közé helyezve +4-6 fokos helyen).

Ha nem telelteted, akkor a nagyobbikat se koplaltasd, egyszerűen csak a normál mennyiségnél kevesebbet adj neki (mondjuk hetente egyszer egy darab apró halat).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!