Keresés

Részletes keresés

Szeplák Creative Commons License 2009-11-09 23:02:48 927
Akkor heti egy apró razbóra lesz a menü.
Ez a teleltetés nem baj hogyha kimarad?
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2009-11-09 22:19:27 926
A téli szünetet úgy érti, hogy ilyenkor semmilyen táplálékra nem volna szükségük, teleltetni kellene őket tavaszig (nyirkos tőzeg, fű, avar közé helyezve +4-6 fokos helyen).

Ha nem telelteted, akkor a nagyobbikat se koplaltasd, egyszerűen csak a normál mennyiségnél kevesebbet adj neki (mondjuk hetente egyszer egy darab apró halat).
Előzmény:
Szeplák Creative Commons License 2009-11-09 15:36:04 923
Akkor majd kiveszem a nagyobbikat amikor kaját kapnak.
A téli szünetet úgy érted hogy ilyenkor kevesebb táplálékra van szükségük.
A nagyobbik siklómat szerinted meddig kell koplaltatni, hogy visszanyerje az egészségét?

mozogni nagyon szeretnek,folyton felmásznak a vízipálma leveleire.olyankor olyan mintha fára másznának.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!