|
|
|
|
 |
Szeplák
2009-11-09 23:02:48
|
927
|
Akkor heti egy apró razbóra lesz a menü. Ez a teleltetés nem baj hogyha kimarad? |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2009-11-09 22:19:27
|
926
|
A téli szünetet úgy érti, hogy ilyenkor semmilyen táplálékra nem volna szükségük, teleltetni kellene őket tavaszig (nyirkos tőzeg, fű, avar közé helyezve +4-6 fokos helyen).
Ha nem telelteted, akkor a nagyobbikat se koplaltasd, egyszerűen csak a normál mennyiségnél kevesebbet adj neki (mondjuk hetente egyszer egy darab apró halat). |
|
Előzmény:
 |
Szeplák
2009-11-09 15:36:04
|
923
|
Akkor majd kiveszem a nagyobbikat amikor kaját kapnak. A téli szünetet úgy érted hogy ilyenkor kevesebb táplálékra van szükségük. A nagyobbik siklómat szerinted meddig kell koplaltatni, hogy visszanyerje az egészségét?
mozogni nagyon szeretnek,folyton felmásznak a vízipálma leveleire.olyankor olyan mintha fára másznának. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|