Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-11-09 21:01:34 971
de meg birnam razni a pofajat! meg egy puszit is kapna ...
A hozzászólás:
secperc Creative Commons License 2009-11-09 20:45:59 970

Mazsikám:-))))))))

 

Berryrről "berrymagasságban" fotót késziteni az olyan, mintha a holdra akarnék gombot varrni:-)))))))))))))

Ugyanis ha vele egyvonalba kerülök és látja a kezemben a telefont, vagy a fényképezőgépet, akkor nemhogy nyugton maradna, hanem jön felém és dönt fel:-))

Nagyon útálja ha fotózzák, hiszen eddigi rövidke életében több ezer kép készült már róla, s a vaku villanását nagy útálja:-))))))))

Szóval lehetetlen kérsz, de ma egy közeli pofafotót sikerült késziteni, remélem ez tetszeni fog:-))))))))))

 

 

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2009-11-07 08:32:23 965
gyönyörü!

( de egyszer majd csinaljatok rola "Berrymagassagbol" is kepet, ne csak felülröl)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!