|
|
|
|
 |
nettomazsola
2009-11-09 21:01:34
|
971
|
| de meg birnam razni a pofajat! meg egy puszit is kapna ... |
|
A hozzászólás:
 |
secperc
2009-11-09 20:45:59
|
970
|
Mazsikám:-))))))))
Berryrről "berrymagasságban" fotót késziteni az olyan, mintha a holdra akarnék gombot varrni:-)))))))))))))
Ugyanis ha vele egyvonalba kerülök és látja a kezemben a telefont, vagy a fényképezőgépet, akkor nemhogy nyugton maradna, hanem jön felém és dönt fel:-))
Nagyon útálja ha fotózzák, hiszen eddigi rövidke életében több ezer kép készült már róla, s a vaku villanását nagy útálja:-))))))))
Szóval lehetetlen kérsz, de ma egy közeli pofafotót sikerült késziteni, remélem ez tetszeni fog:-))))))))))

|
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2009-11-07 08:32:23
|
965
|
gyönyörü!
( de egyszer majd csinaljatok rola "Berrymagassagbol" is kepet, ne csak felülröl) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|