Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2009-11-09 23:15:07 2501
Kölcsönadom a gömbpano fejet, ezen ne múljon! :D
A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2009-11-09 16:27:32 2500
Nekem infra hdr-em már van, gömbbben nem gondolkozom, habár...
Előzmény:
scarabaeus Creative Commons License 2009-11-09 14:36:29 2498

Szintézise kellene a módszereknek!

Úgy el tudnék képzelni egy HDR timelapse gömbpanoráma videót infrában, felhők tépnek ezerrel, tisztán kivehető távoli hegyek felől.

:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!