Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2009-11-09 16:27:32 2500
Nekem infra hdr-em már van, gömbbben nem gondolkozom, habár...
madgie Creative Commons License 2009-11-09 15:05:09 2499
Lelőtted a pojént, komolyan agyaltam én is IR gömbpanón :)
A hozzászólás:
scarabaeus Creative Commons License 2009-11-09 14:36:29 2498

Szintézise kellene a módszereknek!

Úgy el tudnék képzelni egy HDR timelapse gömbpanoráma videót infrában, felhők tépnek ezerrel, tisztán kivehető távoli hegyek felől.

:-)

Előzmény:
speedlight Creative Commons License 2009-11-09 01:01:01 2497
Egyre többen is fotóznak infrában. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!