|
|
|
|
 |
telescoper
2009-11-09 16:27:32
|
2500
|
| Nekem infra hdr-em már van, gömbbben nem gondolkozom, habár... |
|
 |
madgie
2009-11-09 15:05:09
|
2499
|
| Lelőtted a pojént, komolyan agyaltam én is IR gömbpanón :) |
|
A hozzászólás:
 |
scarabaeus
2009-11-09 14:36:29
|
2498
|
Szintézise kellene a módszereknek!
Úgy el tudnék képzelni egy HDR timelapse gömbpanoráma videót infrában, felhők tépnek ezerrel, tisztán kivehető távoli hegyek felől.
:-) |
|
Előzmény:
 |
speedlight
2009-11-09 01:01:01
|
2497
|
| Egyre többen is fotóznak infrában. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|