Keresés

Részletes keresés

Szeplák Creative Commons License 2009-11-09 15:38:35 924
Ezek még elég fiatal siklók.És nagyon kevés is megárthat nekik,gondolom.
ME* Creative Commons License 2009-11-09 15:14:02 922
Nem tudják lemozogni a felesleget. Egyébként az elzsírosodás kívülről nem szokott látszani, csak boncoláskor.

"Amikor én tartottam, csak annyit evett, amennyire szüksége volt, a többit otthagyta."

Nem annyit eszik fogságban-táplálékbőségben, mint amenyire szüksége van, hanem annyit amennyi beléfér. Sőt, sokszor többet is és később kénytelen visszahányni...

(vízisoklót sosem tartottam, de más kígyófajokat elég sokat és hüllőkertben is dolgoztam... láttam ezt-azt)
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2009-11-09 13:28:08 921
Na de zabál annyit egy sikló, hogy az neki megártson? Amikor én tartottam, csak annyit evett, amennyire szüksége volt, a többit otthagyta.
Előzmény:
ME* Creative Commons License 2009-11-09 07:27:01 920
Szervek elzsírosodásával jár. Elsősorban a ivarszervek válnak műkédésképtelenné, majd a máj. Nem ritka, hogy az egyed halálával jár a dolog.

Kajáltatáskor válaszd szét őket (összeevés miatt egyébként is így szokás) és a ducibbat koplaltasd...Egyébként is téliszünet van nekik... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!