|
|
|
|
 |
Szeplák
2009-11-09 15:36:04
|
923
|
Akkor majd kiveszem a nagyobbikat amikor kaját kapnak. A téli szünetet úgy érted hogy ilyenkor kevesebb táplálékra van szükségük. A nagyobbik siklómat szerinted meddig kell koplaltatni, hogy visszanyerje az egészségét?
mozogni nagyon szeretnek,folyton felmásznak a vízipálma leveleire.olyankor olyan mintha fára másznának. |
|
 |
T. Thick
2009-11-09 13:28:08
|
921
|
| Na de zabál annyit egy sikló, hogy az neki megártson? Amikor én tartottam, csak annyit evett, amennyire szüksége volt, a többit otthagyta. |
|
A hozzászólás:
 |
ME*
2009-11-09 07:27:01
|
920
|
Szervek elzsírosodásával jár. Elsősorban a ivarszervek válnak műkédésképtelenné, majd a máj. Nem ritka, hogy az egyed halálával jár a dolog.
Kajáltatáskor válaszd szét őket (összeevés miatt egyébként is így szokás) és a ducibbat koplaltasd...Egyébként is téliszünet van nekik... :-) |
|
Előzmény:
 |
Szeplák
2009-11-08 21:38:56
|
918
|
Ők lennének azok: (Tegnap ettek)
:  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|