Keresés

Részletes keresés

Szeplák Creative Commons License 2009-11-09 15:36:04 923
Akkor majd kiveszem a nagyobbikat amikor kaját kapnak.
A téli szünetet úgy érted hogy ilyenkor kevesebb táplálékra van szükségük.
A nagyobbik siklómat szerinted meddig kell koplaltatni, hogy visszanyerje az egészségét?

mozogni nagyon szeretnek,folyton felmásznak a vízipálma leveleire.olyankor olyan mintha fára másznának.
T. Thick Creative Commons License 2009-11-09 13:28:08 921
Na de zabál annyit egy sikló, hogy az neki megártson? Amikor én tartottam, csak annyit evett, amennyire szüksége volt, a többit otthagyta.
A hozzászólás:
ME* Creative Commons License 2009-11-09 07:27:01 920
Szervek elzsírosodásával jár. Elsősorban a ivarszervek válnak műkédésképtelenné, majd a máj. Nem ritka, hogy az egyed halálával jár a dolog.

Kajáltatáskor válaszd szét őket (összeevés miatt egyébként is így szokás) és a ducibbat koplaltasd...Egyébként is téliszünet van nekik... :-)
Előzmény:
Szeplák Creative Commons License 2009-11-08 21:38:56 918
Ők lennének azok:
(Tegnap ettek)

:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!