Keresés

Részletes keresés

scarabaeus Creative Commons License 2009-11-09 14:36:29 2498

Szintézise kellene a módszereknek!

Úgy el tudnék képzelni egy HDR timelapse gömbpanoráma videót infrában, felhők tépnek ezerrel, tisztán kivehető távoli hegyek felől.

:-)

A hozzászólás:
speedlight Creative Commons License 2009-11-09 01:01:01 2497
Egyre többen is fotóznak infrában. :)
Előzmény:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-11-08 22:54:51 2496
Hirtelen mennyi infraszakértő lett fotós adok/veszek topicon...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!