|
|
|
|
 |
ME*
2009-11-09 07:27:01
|
920
|
Szervek elzsírosodásával jár. Elsősorban a ivarszervek válnak műkédésképtelenné, majd a máj. Nem ritka, hogy az egyed halálával jár a dolog.
Kajáltatáskor válaszd szét őket (összeevés miatt egyébként is így szokás) és a ducibbat koplaltasd...Egyébként is téliszünet van nekik... :-) |
|
 |
T. Thick
2009-11-08 23:13:32
|
919
|
A kétcsíkos az életrevalóbb ezek szerint.
Túletetni nem lehet, szerintem. |
|
A hozzászólás:
 |
Szeplák
2009-11-08 21:38:56
|
918
|
Ők lennének azok: (Tegnap ettek)
:  |
|
Előzmény:
 |
Szeplák
2009-11-08 16:21:43
|
917
|
Helóztok Szeretnék egy olyat kérdezni hogy lehet-e egy siklót túletetni? Két vízisiklóm van,az egyik mindig eleszi a másik elől a kaját és már tiszta dagadt.Ez szerintetek okozhat gondot? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|