|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2009-11-08 09:58:04
|
1839
|
Szerintem nézd meg az alom csomagolását. Én még nem használtam szilikonost, de úgy hallottam 3-4 hétig bírja. Hogy mikor kell cserélni, azt majd az orrod megsúgja :-)
Falnak megyek az ilyen nagyonokosoktól. Bár, amióta egy ivartalanításos fórumon egy 9 éves kislány állt neki osztani az eszet, már semmin nem csodálkozom. Szerintem bízd magad az állatorvosodra. |
|
 |
CyberCat
2009-11-08 09:31:57
|
1838
|
| Szerintem arra gondolt az eladó, hogy a kandúrokra jellemző erős állkapocs később alakul ki. Emiatt tényleg "kisebbnek" látszik a feje, de nem örökre, csak a tesztoszteron hiánya miatt a másodlagos nemi jegyek később fognak megjelenni, tehát nem 8-9 hónapos korra, hanem kb. másfél éves korra. Viszont a cicád nem fog sehova se spriccelni és valószínűleg a kandúros területjelző kaparást sem csinálja majd. |
|
 |
Bulsara1
2009-11-08 08:06:54
|
1837
|
Szia!
Azt ne mond, hogy egy "egyszerű" bolti eladó ilyen jellegű butaságát komolyan veszed!? Mi az, hogy kicsi lesz a feje? :) Ilyen badarságot még nem is hallottam. :))))
Ha bármi problémát jelenthetne az ivartalanítás 4 hónapos korban, akkor az állatorvos nyilván felhívja a figyelmedet erre, sőt, ha igazán lelkiismeretes, akkor el sem végzi a műtétet! Hidd el! |
|
A hozzászólás:
 |
Jeges84
2009-11-08 01:40:14
|
1836
|
Sziasztok! Megvettem a szilikonos macska almot.Nekem azt mondta az üzletben a hölgy,hogy ezt hetente elég kicserélni.Persze a kaksit ki kell venni ,de ennyi.Ebben szeretném a segítségeteket kérni,hogy hogyan fogom észre venni a csere szükségletét?Meg még azt mondta ,hogy kár volt 4 hónaposan ivartalanítani mert,hogy kicsi lesz a feje???? Szerintetek? Elöre is köszönöm a segítségeteket. Addig is jó egészséget! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|