Keresés

Részletes keresés

Sanon40D Creative Commons License 2009-11-07 12:30:13 2495
Értem,..de azért a fotók remekek.:)) (grat)
A hozzászólás:
DimensionSeven Creative Commons License 2009-11-07 12:23:00 2494
Köszönöm! A keretezésem (legalábbis amiket az utóbbi 1 évben használok) standard méretű és a nagy méretű fali print igényeihez igazodik, nem a webhez.
Előzmény:
Sanon40D Creative Commons License 2009-11-07 10:35:32 2493
Tetszenek a fotóid, de egyet-kettőt agyonvág a keret,nem akarlak én ezzel megbántani,
de zavaró számomra mikor a keretezés szabályosan elviszi a szemet a képről.
Egy sokat megtapasztalt fotós mondta "fiam egy kerettel javítani de rontani is lehet
a képen,"de igaza volt.
Főleg azokra a nagy széles fehér keretekre gondolok, egyes képeknél.
De bocs.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!