|
|
|
|
 |
Sanon40D
2009-11-07 12:30:13
|
2495
|
| Értem,..de azért a fotók remekek.:)) (grat) |
|
A hozzászólás:
 |
DimensionSeven
2009-11-07 12:23:00
|
2494
|
| Köszönöm! A keretezésem (legalábbis amiket az utóbbi 1 évben használok) standard méretű és a nagy méretű fali print igényeihez igazodik, nem a webhez. |
|
Előzmény:
 |
Sanon40D
2009-11-07 10:35:32
|
2493
|
Tetszenek a fotóid, de egyet-kettőt agyonvág a keret,nem akarlak én ezzel megbántani, de zavaró számomra mikor a keretezés szabályosan elviszi a szemet a képről. Egy sokat megtapasztalt fotós mondta "fiam egy kerettel javítani de rontani is lehet a képen,"de igaza volt. Főleg azokra a nagy széles fehér keretekre gondolok, egyes képeknél. De bocs. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|