Keresés

Részletes keresés

DimensionSeven Creative Commons License 2009-11-07 12:23:00 2494
Köszönöm! A keretezésem (legalábbis amiket az utóbbi 1 évben használok) standard méretű és a nagy méretű fali print igényeihez igazodik, nem a webhez.
A hozzászólás:
Sanon40D Creative Commons License 2009-11-07 10:35:32 2493
Tetszenek a fotóid, de egyet-kettőt agyonvág a keret,nem akarlak én ezzel megbántani,
de zavaró számomra mikor a keretezés szabályosan elviszi a szemet a képről.
Egy sokat megtapasztalt fotós mondta "fiam egy kerettel javítani de rontani is lehet
a képen,"de igaza volt.
Főleg azokra a nagy széles fehér keretekre gondolok, egyes képeknél.
De bocs.
Előzmény:
DimensionSeven Creative Commons License 2009-11-06 21:05:49 2491

Eljött hát a perc:

Infravörösre átalakított Nikon D50 váz (stílusosan ezüst színben), kevés (8100) expóval, kitűnő állapotban eladó. A gépben 720 nm-es infraszűrő van a hotmirror helyén, autofókusza a 18-70-es kitobihoz van hangolva (igény esetén ez is eladó a vázzal együtt, de külön nem). Az átalakítást a Lifepixel végezte.
Ár: 120.000 Ft, 18-70-es obival 165.000 Ft

FIGYELEM! A géppel hagyományos, látható spektrumú fotók nem készíthetők, ilyenek viszont annál könnyebben: http://dimensionseven.deviantart.com/gallery/#D50-IR

 

Érdeklődni a d-7 kukac freemail.hu címen, kipróbálható Somogy vagy Baranya megyében, megbeszélés alapján.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!