|
|
|
|
 |
DimensionSeven
2009-11-07 12:23:00
|
2494
|
| Köszönöm! A keretezésem (legalábbis amiket az utóbbi 1 évben használok) standard méretű és a nagy méretű fali print igényeihez igazodik, nem a webhez. |
|
A hozzászólás:
 |
Sanon40D
2009-11-07 10:35:32
|
2493
|
Tetszenek a fotóid, de egyet-kettőt agyonvág a keret,nem akarlak én ezzel megbántani, de zavaró számomra mikor a keretezés szabályosan elviszi a szemet a képről. Egy sokat megtapasztalt fotós mondta "fiam egy kerettel javítani de rontani is lehet a képen,"de igaza volt. Főleg azokra a nagy széles fehér keretekre gondolok, egyes képeknél. De bocs. |
|
Előzmény:
 |
DimensionSeven
2009-11-06 21:05:49
|
2491
|
Eljött hát a perc:
Infravörösre átalakított Nikon D50 váz (stílusosan ezüst színben), kevés (8100) expóval, kitűnő állapotban eladó. A gépben 720 nm-es infraszűrő van a hotmirror helyén, autofókusza a 18-70-es kitobihoz van hangolva (igény esetén ez is eladó a vázzal együtt, de külön nem). Az átalakítást a Lifepixel végezte. Ár: 120.000 Ft, 18-70-es obival 165.000 Ft
FIGYELEM! A géppel hagyományos, látható spektrumú fotók nem készíthetők, ilyenek viszont annál könnyebben: http://dimensionseven.deviantart.com/gallery/#D50-IR
Érdeklődni a d-7 kukac freemail.hu címen, kipróbálható Somogy vagy Baranya megyében, megbeszélés alapján. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|