Szia Mazsi!
Mi lenne az eredménye?
Ez, ami az enyém, hogy végül is megállapitották, hogy mire allergiás, de
MILYEN ÚTON ÉS MILYEN ÁRON??????
Legszivesebben elmennék a körzeti dokihoz, elvinném az összes leletet, meg számlát és a pofájába dobnám az egészet, de félek, hogy be is húznék neki egyet, igy inkább soha többé nem megyek oda.....
Az a baj ezzel, hogy látod a körzeti doki megszállott Eukanubás. Amikor berry kicsi volt, akkor is azzal akarta etetni, és most, hogy beteg lett, most is rögtön az Eukanuba gyógytápját ajánlotta - mit ajánlotta - kötelezővé tette!!!!
Szóval, ha magamtól nem jövök rá, hogy valami nem stimmel akkor ma már neki köszönhetően nincs kutyám....
Magamat is hibáztatom azért, hogy nem előbb léptem másik orvoshoz, de annyira biztam benne, mert a kaján kivül - amit végül is én magam megoldottam - áttértem a főzésre - csak oltani kellett Berryt és azt meg tudta.
Láttam én, hogy fogy a kutya, meg nem igazán jó a kedélye sem, meg vakar is, de azt gondoltam, hogy azért nem eszi meg a tápot, mert nincs semmi ize, hypoallergén - ergo ki van belőle vonva minden izfokozó, vagy bármi, ami ehetővé tenné azt. Gondoltam, hogy majd most a kutya érdekét szem előtt tartva - rászoktatom a tápra, mert muszáj - de nagyon szégyenlem magam, hogy én, aki még a széltől is óvom úgy vigyázok rá - nem figyeltem eléggé a jelekre, amiket produkált.
Szóval sosem bocsájtom meg magamnak a késlekedést, én is hibás vagyok, hogy eddig fajultak a dolgok..... |