Keresés

Részletes keresés

ZolaTeso Creative Commons License 2009-11-06 10:33:34 2489
Pl itt:

http://markdeux.blogspot.com/
A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2009-11-06 09:37:57 2488
Nem jártam erre már egy jó ideje!
Van link ezekhez a képekhez?
Előzmény:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-11-02 11:36:22 2487
Huhh... olyanokat olvastam neten, hogy 5D mkII-vel az ember ilyen 45 meg 90 perces expokat "villantott" erősebb szűrővel. Nem túl infrabarát gép :)

Hozzáteszem, vicces képek születtek belőle, az is igaz...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!