|
|
|
|
 |
nettomazsola
2009-11-06 06:57:26
|
958
|
kutyanak nem jönnek be az "emberes" allergiagyogyszerek? en majd 30 eve vagyok allergias, de miota az uj gyogszerek megjelentek, siman kibirhato. |
|
A hozzászólás:
 |
secperc
2009-11-05 21:22:11
|
956
|
Füre, fára allergiás, hát a fákat nem vághatom ki, és nyilván akváriumban sem tarthatom:-))))))))
De gondolom ezek szezonális dolgok, igy csak a diófa és a mogyorófa az, ami hétköznapi, a többi növény különleges, nem hiszem, hogy van a kertünkben és a tanyán. Terepre eddig sem vittem, majd látjuk a következő szezonban. Most teljesen tünetmentes, nem vakaródzik, majd látom tavasszal és nyáron, hogy ha a kaja kielégitő, akkor mennyire viseli meg az immunrendszerét a fü + a fa.
Mondd még mit tehetnék?:-))) |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2009-11-05 20:36:49
|
954
|
nem ertem, h ha egy orvos allergiara gyanakszik akkor miert nem csinal elsö lepesnek tesztet? emberekkel igy szoktak ... gondolom kutyanal is bevalna.
ha füre - fara allergias akkor mit csinalsz vele? akvariumba nem tarthatod?
csomo kutya (ember) allergias szojara es az szinte minden tapban van.
most akkor mit eszik Berry? hogy van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|