Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-11-06 06:57:26 958
kutyanak nem jönnek be az "emberes" allergiagyogyszerek?
en majd 30 eve vagyok allergias, de miota az uj gyogszerek megjelentek, siman kibirhato.
A hozzászólás:
secperc Creative Commons License 2009-11-05 21:22:11 956

Füre, fára allergiás, hát a fákat nem vághatom ki, és nyilván akváriumban sem tarthatom:-))))))))

De gondolom ezek szezonális dolgok, igy csak a diófa és a mogyorófa az, ami hétköznapi, a többi növény különleges, nem hiszem, hogy van a kertünkben és a tanyán. Terepre eddig sem vittem, majd látjuk a következő szezonban. Most teljesen tünetmentes, nem vakaródzik, majd látom tavasszal és nyáron, hogy ha a kaja kielégitő, akkor mennyire viseli meg az immunrendszerét a fü + a fa.

 

Mondd még mit tehetnék?:-)))

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2009-11-05 20:36:49 954
nem ertem, h ha egy orvos allergiara gyanakszik akkor miert nem csinal elsö lepesnek tesztet?
emberekkel igy szoktak ... gondolom kutyanal is bevalna.

ha füre - fara allergias akkor mit csinalsz vele? akvariumba nem tarthatod?

csomo kutya (ember) allergias szojara es az szinte minden tapban van.

most akkor mit eszik Berry? hogy van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!