|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
teglamiki
2009-11-04 07:21:37
|
1835
|
Halihó!
Mivel közeledik 10-e, amikor a Jonathan újabb hónappal lesz idősebb, készítek a Pascal-ról is képet ...
Az ivartalanításról nekem is van emlékem, bevallom amikor Pascal magához tért valamennyire és állandóan az orrára borult (az első lábai más sebességfokozatban voltak) elég törvénytelen módon kinevettem, na másnap úgy megharapott, mint előtte és utána soha ... a kis bosszúálló ...
TéglaMiki |
|
Előzmény:
 |
Jeges84
2009-11-02 23:55:38
|
1830
|
Sziasztok! Köszönöm a hozászolásokat jólesett.A múlt hét csütörtökön átestünk az ivartalanításon és nem volt semmi gond.Az nap este nagyon K.O.-volt ,de másnap ugyan olyan rossz volt mint előtte.Az nagyon komoly volt haza hoztuk és még erősen szédült a cicus és oda raktunk plédet a kandalló elé és ott hagytuk gyógyulgatni.Próbált menni ,de erősen koordinációs zavarai voltak még és inkább csak kúszott két test hosszat és elborult.Néztük a párommal a tv-ét és egyszer annyira össze szedte magát,hogy bejött a nappaliból felugrott az ágyra és oda bújt hozzám.Hát akkor annyira megesett rajta a szívem ,hogy nem voltam képes lerakni az ágyról.Pedig már meg volt ágyazva és olyankor már nem jöhet fel az ágyra csak napközben,de ezt már tudja is.Mikor leoltjuk a villanyt és meg van ágyazva kivonul és oda heveredik a kandalló mellé.De az asztalon való közlekedés az még mindig meg van.Volna egy kérdésem ,hogy ki milyen almot ajánl mert vettünk a tesco-ban 10kg-os kék catsan almot.Az nagyon jó volt de elég hamar elfogyott.Kicsit drágállottam és most vettünk tesco-st na az nem igazán vált be széthordja azokat az apró kavicsdarabokat a házban és persze a pisit meg nem is szívja fel.Ebben kérném a segítségeteket.Ja és teglamiktől ha lehetne kérhetnék ide fel egy képet a Pascal cicáról?Nagyon kíváncsi lennék milyen mikor őszül.Ja és minden tiszteletem az ilyen hosszú életű cicáknak és egyben a gondos gazdiknak is. Addig is mindenkinek sok-sok harapdálást és dorombolást kívánok. :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|